Bedriftsbeskjed

Misjon blant innvandrere

År

 Måned

 Kl.

Tid

Sted

2021

Vår

 Jan.

16.00

 Lør. 02.

Internasjonalt møte

Betania Arendal 


Jan.


Ons..20 - Lør. 23.

Nytt Liv senter Ørsta


Jan.

11.00

Søn. 24.

FiladelUllsteinvik


Jan.

18.00

Søn. 24.

Salem Langevåg


Jan.

11.30

Tir. 26.

Betania Kristiansand 


Jan.

 19.00

Søn. 31.

Sødal Bedehus Kristiansand 


Feb.

16.00

Lør. 06.

Internasjonalt møte

Betania Arendal 


Feb.


Tor. 11. - Søn. 14.

Rognan Frikirke


Feb.


Fre. 19. - Søn. 21.

Salem Langevåg


Feb.

19.00

Fre. 26.

Sion Åmli


Feb.

18.00

Søn. 28.

Betania Arendal


Mars

16.00

Lør. 06.

Internasjonalt møte

Betania Arendal 


Mars

19.00

Fre. 12.

Sion Åmli


Mars

19.00

Lør. 13.

Betel Taule


Mars

11.00

Søn. 21.

Oasen Våle


Mars


Fre. 26. - Søn. 28.

Salem Langevåg


April

18.00

Langfredag 02

Betania Arendal 


April

16.00

Lør. 03.

Internasjonalt møte

Betania Arendal 


April

17.00

Man. 05.

Filadelfia Lillesand


April


Fre. 09. - Søn. 11.

Notodden Pinsemenighet


April


Fre. 23. - Søn. 25.

Salem Langevåg


April

19.00

Fre. 30.

Sion Åmli


Mai

16.00

Lør. 01.

Internasjonalt møte

Betania Arendal 


Mai

11.30

Tir. 04.

Betania Kristiansand 


Mai

11.00

Søn. 09.

Kirken I Dalen Kvinesdal


Mai


Fre. 21. - Man. 24.

Betesta Alta

Pinsestevne


Juni

12.00

Søn. 06.

Iransk Menighet Oslo


Juni

12.00

Søn. 20.

Iransk Menighet Oslo

År

 Måned

 Kl.

Tid

Sted

2021

Høst

 Aug.


Tor. 12. - Søn. 15.

Salem Langevåg


 Aug.

19.00

Fre. 27.

Sion Åmli


 Aug.

19.00

Søn. 29.

Betania Lyngdal


 Sep.

16.00

Lør. 04.

Internasjonalt Møte

Betania Arendal


 Sep.

20.00

Ons. 08.

Visjon Norge - Studio direkte


 Sep.

19.00

Lør. 11.

Betel Vennesla


 Sep.

12.00


Søn. 12.


Iransk Menighet Oslo



 Sep.

19.00

Ons. 15.

Spind Grendehus Farsund


 Sep.

11.00

Søn. 19.

Sion Drangedal


 Sep.

 

Tor. 23. - Søn.26.

Rognan Frikirke 


 Okt.

16.00

Lør. 02.

Internasjonalt møte

Betania Arendal 


 Okt.

11.00

Søn. 03.

Betania Arendal


 Okt.

18.00

Søn. 03.

Filadelfia Tvedestrand


 Okt.

11.30

Tir. 05.

Betania Kristiansand


 Okt.


Tor. 07. - Søn. 10.

Salem Langevåg


 Okt.

19.00

Ons. 13.

Jomås Misjonshus


 Okt.

11.00

Søn. 17.

Sion Drangedal


 Okt.


Ons. 20. - Lør. 23.

Nyttliv senter ørsta


 Okt.

11.00

Søn. 24.

Filadelfia Ulsteinvik


 Okt.

18.00

Søn. 24.

Salem Langevåg


 Nov.

16.00

Lør. 06.

Internasjonalt Møte Betania Arendal


 Nov.

19.00

Fre. 12.

Sion Åmli


 Nov.

12.00

Søn. 14.

Iransk Menighet Oslo


 Nov.


Fre. 19. - Søn. 21.

Notodden Pinsemenighet


 Nov.

19.00

Ons. 24.

Jomås Misjonshus


 Nov.

18.00

Søn. 28.

Betania Arendal


 Des.

16.00

Lør. 04.

Internasjonalt møte Betania Arendal


 Des.

17.00

Søn. 05.

Filadelfia Lillesand


 Des.

19.00

Fre. 10.

Sion Åmli


 Des.

11.00

Søn. 12.

Kirken i Dalen


 Des.

19.00

Søn. 19.

Sødal Bedehus 


 Des.

11.00

Søn. 26.

Betania Arendal





















0